www.bilsemkursu.com, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için gerekli tüm tedbirleri almıştır. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından alınmaz ve saklanmaz. Alışverişi bitirdiğiniz anda sistem tarafından otomatik olarak silinir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, SSL (128 bit SSL Security) güvenlik sistemi kullanılmaktadır. www.bilsemkursu.com üyelerinin özel bilgisini, hiçbir şekilde satmaz ve hiçbir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. 
www.bilsemkursu.com, üyelerinin özel bilgisini, hiçbir şekilde satmaz ve hiçbir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. E-posta adresleri sadece , üyelere kampanya ve tanıtım için gönderilmekte kullanılmaktadır, istenirse bu listeden çıkılabilir. E-mail ile müşteriler bu isteğini talep edebilir.

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Önemli Bilgilendirme:

Online eğitimlerimizi veya video eğitimlerimizi herhangi bir ödeme yöntemi ile satın almış olan tüm müşterilerimizin, satın almış olduğu eğitimler bulundukları dönemin eğitim öğretim yılı içerisinde kullanılabilir. Bir sonraki eğitim öğretim yılında satın alınmış olan eğitimler aktarılmaz veya herangi bir şekilde tekrar kullanılamaz. 

İade Koşulları: Müşterinin herhangi bir ödeme yöntemi ile satın almış olduğu video eğitimleri iade etme hakkı bulunmamaktadır.