Bilsem mülakat sınavına hak kazanan öğrencilerimize Genel Kültür,İlişkilendirme, Mantık,Matematiksel Zeka,Görsel zeka,Hafıza ve İşlem hızı geliştirici eğitimler vererek ve antrenmanlarla da bunu pekiştirerek öğrencilerimizin daha zeki olmasını sağlayıp bilsem mülakatını geçmesini sağlamaya çalışıyoruz.Bilsem mülakat sınavı tablet sınavına göre dahada zor bir sınavdır. Tablet sınavı genel tarama yani üstün zekalı olma olasılığı olmayan öğrencilerin elenmesine yöneliktir. Mülakat sınavı ise gerçekten üstün zekalı olup olmadığına dair mülakatçı ile birebir yapılan bir sınavdır.

Verdiğimiz eğitimler sayesinde çocuğunuzun sadece bilsem sınavında değil ayrıca kendi ders sınavlarında da daha başarılı ve dikkatli olduğunu göreceksiniz.Genel olarak amacımız çocuğunuzun görsel zekasını artırmak,ilişkilendirme ve sorgulama yeteneğini geliştirmektir.Aldığı eğitim bakış açısının farklılaşmasını düz yani tek bir yönden değil birkaç farklı yönden olaylara ve problemlere bakmasını sağlayarak çözümleme yeteneğini artırmaktır.

Eğitimimize 1 derslik ücretsiz girebilir daha sonrada verdiğimiz eğitim konusunda kuşkularınız kalktıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Bilsem tablet sınavı olan genel tarama sınavını geçen öğrencilerimiz için hazırladığımız mülakat eğitimimiz haftada 3 saat Salı , Çarşamba ve Perşembe günü Saat 20:00-21:00 arası internet üzerinden canlı olarak verilmektedir. Mülakat eğitimi öncesi 40 soruluk bir karma bilsem mülakat sınavına benzer genel bir zeka testi yapılmaktadır.İnternet üzerinden dokümanlar eklenerek sınav için antrenmanlar sayesinde gelişim göstermeniz sağlanmaktadır.

Eğitimimiz mülakat sınavları bitene kadar devam etmektedir.

Mülakat eğitimimize katıldığınızda whatsapp grubumuza sizleri de ekleyerek sınava giren öğrencilerle bilgi akışı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Başarı oranımız genel olarak sonradan eğitimimize katılanlar için %75 dolaylarındadır. 

 

Ücretlendirme:

Haftanın 3 günü akşamları 20:00-21:00 arası canlı olarak ders verilmektedir.

Deneme sınavları ile durum analizi yapabilirsiniz.

Dokümanlarla çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.