Sıkça Sorulan Sorular

Online Eğitim

Bilsem zeka gelişim dersleri internet üzerinden canlı eğitim verilerek yapılan interaktif bir uygulamadır.

İnternet üzerinden haftanın 3 günü canlı ders yapılmaktadır.Bilsem Online ders günlerimiz Pazartesi -Çarşamba ve Cuma günüdür.

Ders saatlerimiz 1. sınıflar 19:00- 20:00      2.3. sınıflar  20:00 -21:00 arası yapılmaktadır

Derse katılmak için blizz adlı ptoğramımızı indirmeniz gerekmektedir. İndirmek için tıklayınız. 

Derslerimize şifresiz giremezsiniz ve her dersin ayrı bir şifresi sistem tarafından site üzerinden üye olan velilere verilmektedir.Derslerimizin kayıt edilmiş videoları daha sonra site üzerinden izleyebilmeniz için 1-2 içinde sisteme eklenir.

 

 

Bilsem online derslere katılabilmek için öncelikle ödeme yaparak sisteme dahil olmalısınız.Web sitemiz üzerinden www.bilsemkitabi.com dan veya havale yaparak ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra sitemiz www.bilsemkursu.com adresine uye olmalısınız. Üye işleminiz gerçekleştikten sonra bilgilendirme için 0 542 403 98 51 numaralı telefona arayarak ödemenizin onaylanmasını istemelisiniz. Müşteri danışmanı arkadaşımız uyeliğinizi ve ödemenizi onaylayarak sisteminizi aktif hale getirecektir.

Bilsem online dersleri telefon,tablet,laptop ve masa üstü bilgisayar üzerinden izleyebilirsiniz. Dersleri izleyebilmek için proğramı veya mobil cihazlarınıza uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.Derslerimiz internet üzerinden izlenebilmektedir.

Masa üstü bilgisayar ve Laptop lar için programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. 

 

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için uygulamayı tıklayarak indirebilirsiniz. 

 

Apple ve iphone ios işletim sistemlicihazlar için uygulamayı tıklayarak indirebilirsiniz. 

Bilsem online ders şifesini alabilmeniz için öncelikle üye girişi yapmalısınız.Üye girişi sonrasında  İlk sayfada yaklaşan online yazısı altında ders şifreniz ve ders saati yazacaktır. Ders şifreleridersten 30 dk önce site üzerinde yayınlanmaktadır.Eğer üye girişinden sonra ders şifre sayfasını bulamadıysanız.menü kısmından öğrenci panaline giriş yapıyorsunuz ve derslerim menüsüne tıklayabilirsiniz.

Bilsem online ders alan öğrenciler düzenli olarak derse girdiklerinde 1 ay sonra matıksal olarak yavaş yavaş gelişim göstermeye başlayacak ve bu gelişim derslerinde de kendini göstermeye baslayacaktır. Genel olarak öğrencilere verdiğimiz muhakeme ,dikkat,hafıza ve görsel zeka gibi dersler çocuğunuzun hem bilsemi sınavını kazanmalarını hemde derslerindeki başarısını artıracaktır. Derslerimize katılan öğrencilerimiz 1 aylık dersten sonra okul derslerindeki başarıları hem öğretmenleri hemde velileri tarafından farkedilmeye başlayacaktır.

Genel olarak öğrencilerimiz %80 üzeri nde bilsemde başarı göstermektedirler

Bilsem online derslerimiz canlı ders sonrası kayıtları 1-2 gün içinde web sitemize eklenir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ders kayıtları uyeliğiniz bittikten sonra bir iki hafta sonra silinir

www.bilsemkursu.com, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için gerekli tüm tedbirleri almıştır. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından alınmaz ve saklanmaz. Alışverişi bitirdiğiniz anda sistem tarafından otomatik olarak silinir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, SSL (128 bit SSL Security) güvenlik sistemi kullanılmaktadır. www.bilsemkursu.com üyelerinin özel bilgisini, hiçbir şekilde satmaz ve hiçbir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. 
www.bilsemkursu.com, üyelerinin özel bilgisini, hiçbir şekilde satmaz ve hiçbir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. E-posta adresleri sadece , üyelere kampanya ve tanıtım için gönderilmekte kullanılmaktadır, istenirse bu listeden çıkılabilir. E-mail ile müşteriler bu isteğini talep edebilir.

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredili Eğitim